Zapomnij o problemach z dostępem do świadczeń medycznych, kolejkach, skierowaniach. Poznaj ofertę najlepszej opieki medycznej s7 Healthcare i zadbaj o swoje zdrowie w najlepszych warunkach.

pokaż ofertę

Abonament medyczny – sprytna odpowiedź na ograniczenia publicznej służby zdrowia

Abonament medycznyPacjenci korzystający z publicznej służby zdrowia czują się na nią skazani, a zatem za normę uznają liczne trudności, na które napotykają na każdym etapie realizacji świadczeń medycznych. Jednak nie powinno być to regułą, gdyż dziś każdy może wykupić abonament medyczny, który w bardzo efektowny sposób rozprawiają się ze wszystkimi bolączkami państwowej służby zdrowia. W jaki sposób? Oto szybkie porównanie standardów usług medycznych w obu systemach – prywatnym i publicznym.

Abonament medyczny S7 Healthcare to rozwiązanie dedykowane absolutnie każdemu pacjentowi, bez względu na zasobność portfela czy częstotliwość odwiedzin w gabinecie lekarskim. Co więcej – każdy z abonamentów skutecznie oddala od pacjenta wizję stania w kolejkach, problemów z zarejestrowaniem się do lekarza, oczekiwania na wizytę u specjalisty przez wiele miesięcy czy ograniczoną dostępność wielu usług. Jak to możliwe? S7 Healthcare oddaje do dyspozycji pacjentów ponad 1000 placówek w całym kraju, co samo w sobie zapewnia doskonałą dostępność usług. Ale wprowadzono także szereg innych rozwiązań systemowych – rejestracja odbywa się przez całodobową infolinię medyczną, a terminy wizyt lekarskich pacjent wybiera sam. Do lekarza pierwszego kontaktu pacjent poczeka maksymalnie 24 godziny, a do specjalisty – maksymalnie 5 dni! A konsultacje u specjalistów są nielimitowane i nie wymagają skierowania. W zależności od wybranego pakietu pacjent może liczyć na rozbudowaną ofertę badań, całodobową opiekę ambulatoryjną, wizyty domowe czy bogatą ofertę profilaktyki zdrowotnej.

Zapewne każdy pacjent zapyta o cenę abonamentu, przekonany, iż jest to oferta skierowana tylko do zamożnych. Nic bardziej mylnego – najtańszy pakiet dostępny jest już za kilkadziesiąt złotych. To o połowę mniej niż jedna wizyta u specjalisty, opłacona po tym, jak pacjent zrezygnowany wielomiesięcznym oczekiwaniem na termin w ramach publicznej służby zdrowia, zdecydował się na wizytę prywatną. Wyłania się zatem obraz ekonomicznego, wygodnego i kompleksowego systemu opieki zdrowotnej, nakierowanej na poszanowanie potrzeb każdego pacjenta. I do takich rozwiązań powinien dążyć każdy z nas.