Zapomnij o problemach z dostępem do świadczeń medycznych, kolejkach, skierowaniach. Poznaj ofertę najlepszej opieki medycznej s7 Healthcare i zadbaj o swoje zdrowie w najlepszych warunkach.

pokaż ofertę

Całodobowe wizyty domowe

Całodobowe wizyty domowePacjent doświadczający pogorszenia stanu zdrowia oczekuje profesjonalnej opieki medycznej. Niekiedy sytuacja zmusza go do żądania wizyty domowej – niestety, w realiach publicznej służby zdrowia może być o to trudno. Lekarz pierwszego kontaktu ma bowiem tak wiele wizyt lekarskich czekających w kolejce do realizacji w gabinecie, że bardzo często nie starcza mu czasu na realizację wizyt domowych. Poza tym niekiedy lekarz odmawia takiej formy realizowania świadczeń medycznych, gdyż w jego ocenie pacjent może osobiście stawić się w gabinecie. A korzystając z prywatnej opieki medycznej nie miałbyś tego problemu, gdyż niektóre pakiety medyczne oferują całodobowe wizyty domowe.

W S7 Healthcare do dyspozycji pacjenta pozostaje kilka ciekawych pakietów medycznych, których atrakcyjność znajduje odbicie zarówno w ich cenie, jak i zakresie oferowanych świadczeń. Pacjent dokonuje wyboru uwzględniając koszt pakietu i własnego zapotrzebowania na usługi medyczne. A potem nie pozostaje nic innego, jak tylko cieszyć się z profesjonalnej i starannie zaplanowanej opieki medycznej. Wracając do wizyt domowych – dwa spośród oferowanych przez S7 Healthcare gwarantują taką możliwość. Mowa o pakietach złotym i platynowym. Takie rozwiązanie docenią z pewnością osoby z definicji mające problem z dotarciem do gabinetu lekarskiego: osoby starsze czy rodzice z małymi dziećmi. Ci drudzy mogą liczyć na domową wizytę pediatry!

Kolejne udogodnienia to nielimitowany dostęp do specjalistów, pakiety badań diagnostycznych, opieka pielęgniarska, telefoniczna rejestracja oraz bardzo szybka realizacja świadczeń. Cena pakietów gwarantujących całodobowe wizyty domowe oscyluje wokół dwóch wizyt u specjalisty, a przecież abonamenty te oferują znacznie więcej, łącznie z rehabilitacją, opieką stomatologiczną, szczepieniami ochronnymi czy całodobową opieką ambulatoryjną. Jeśli zatem można zrezygnować z kolejek, wielomiesięcznego oczekiwania na wizyty i płacenia za każdą konsultację na rzecz starannie zaplanowanej i korzystnej cenowo prywatnej opieki medycznej – czemu tego nie zrobić?