Zapomnij o problemach z dostępem do świadczeń medycznych, kolejkach, skierowaniach. Poznaj ofertę najlepszej opieki medycznej s7 Healthcare i zadbaj o swoje zdrowie w najlepszych warunkach.

pokaż ofertę

Ciążowe pakiety medyczne

Ciążowe pakiety medyczneW ciąży każda kobieta traktuje swoje ciało ze szczególną troską, bacznie dbając o zdrowie. Troska o rozwijające się nowe życie determinuje częste wizyty u lekarza, kontrolne badania oraz konsultacje. Na co może liczyć ciężarna w ramach publicznej służby zdrowia? Poza zdobytymi z trudem terminami do ginekologa – na niewiele. Chyba żadna kobieta nie wyobraża sobie przebycia ciąży bez częstych badań USG, które upewniają, że maluch rozwija się prawidłowo i dają mamie niepowtarzalną okazję na obejrzenie dziecka. Jednak w ramach opieki państwowej nie ma co liczyć na częste USG. Dlatego wiele ciężarnych co miesiąc opłaca wizytę prywatną u ginekologa oraz dodatkowo – wszystkie badania obrazowe i laboratoryjnie. Jest to bardzo nieekonomiczne rozwiązanie, zamiast którego lepiej jest wybrać ciążowe pakiety medyczne.

W S7 Healthcare oferowanych jest kilka prywatnych abonamentów medycznych, z których wiele oferuje prowadzenie ciąży. Jednak poza profesjonalną opieką nad kobietą ciężarną i jej nienarodzonym dzieckiem, pakiety te oferują ponadto wiele innych świadczeń medycznych. Mowa o pakietach niebieskim, srebrnym, złotym i platynowym. Najtańszy z nich – niebieski – za kilkadziesiąt złotych miesięcznie oferuje prowadzenie ciąży, nielimitowany dostęp do specjalistów, usługi pielęgniarskie oraz całodobową opiekę ambulatoryjną. Dla wielu mam atrakcyjny okaże się także pakiet złoty (kosztujący niewiele więcej niż jedna wizyta u ginekologa i USG), który poza wymienionymi wcześniej świadczeniami gwarantuje całodobowe wizyty domowe pediatry. Z tak starannie skomponowaną opieką medyczną zarówno mama, jak i maluch mogą spać spokojnie. A możliwość ubezpieczenia całej rodziny to dodatkowy atut, równie ważny jak odpowiednia suplementacja diety dla młodej mamy, która musi zadbać o siebie i dziecko na wszelkie możliwe sposoby.

Dla kobiety w ciąży, a potem świeżo upieczonej mamy nie bez znaczenia jest z pewnością kwestia wygody i czasu realizacji świadczeń. W S7 Healthcare rejestracja odbywa się telefonicznie, wizyta u lekarza ogólnego realizowana jest w ciągu doby, a u specjalisty – maksymalnie do 5 dni. Bez kolejek, długich terminów, w ponad 1000 placówek w całym kraju – ciążowe pakiety medyczne to komfortowe i ekonomiczne rozwiązanie dla ciężarnych.