Zapomnij o problemach z dostępem do świadczeń medycznych, kolejkach, skierowaniach. Poznaj ofertę najlepszej opieki medycznej s7 Healthcare i zadbaj o swoje zdrowie w najlepszych warunkach.

pokaż ofertę

Czy warto wykupić abonament medyczny u prywatnego ubezpieczyciela?

Czy warto wykupić abonament medyczny u prywatnego ubezpieczyciela?Opieka medyczna to świadczenie, z którym prędzej czy później ma do czynienia każdy z nas. Niemiłym doświadczeniem może jednak okazać się konfrontacja z realiami publicznej służby zdrowia – kolejkami, stresem i nerwowością wynikającą z niepewności, czy uda się dostać do lekarza, trudną dostępnością niektórych świadczeń… Do problemów ze zdrowiem dołączają zatem problemy z opieką zdrowotną; paradoks, prawda?

Bez względu na to, czy masz już za sobą przykre doświadczenia z prywatną służbą zdrowia, czy po prostu chcesz ich uniknąć w sytuacji podbramkowej, gdy zachorujesz – pomyśl o prywatnym abonamencie medycznym. Czy warto wykupić abonament medyczny u prywatnego ubezpieczyciela? Oczywiście! Oto najważniejsze powody.

Prywatne pakiety medyczne S7 Healthcare to najbardziej ekonomiczne rozwiązanie. Niech nie zwiedzie Cię określenie „prywatne” i błędne wyobrażenie, że każde takie świadczenie słono kosztuje. To prawda, że opłacając na własną rękę wizytę u specjalisty, płacisz za nią ponad 100 zł. A za pakiet medyczny z nielimitowanym dostępem do specjalistów zapłacisz miesięcznie o połowę mniej! A jeśli potrzebujesz większego zakresu świadczeń medycznych – wybierz bardziej zaawansowany i nieco droższy pakiet. To i tak się opłaci.

To nie koniec przywilejów pacjenta korzystającego z opieki medycznej w S7 Healthcare. Bo korzystając ze świadczeń medycznych w jednej z ponad 1000 placówek w całym kraju unikniesz kolejek. Zarejestrujesz się telefonicznie, a na wizytę lekarską nie będziesz czekał długo – zaledwie jeden dzień do lekarza ogólnego i maksymalnie pięć dni do specjalisty; bez skierowań i limitów. A opieką taką objąć można także swoich najbliższych – dostępne są pakiety partnerskie i rodzinne. Między bajki można zatem włożyć opowieści o drogiej i dostępnej tylko dla wybranych pacjentów prywatnej opiece medycznej. To rozwiązanie dla każdego – także dla Ciebie.