Zapomnij o problemach z dostępem do świadczeń medycznych, kolejkach, skierowaniach. Poznaj ofertę najlepszej opieki medycznej s7 Healthcare i zadbaj o swoje zdrowie w najlepszych warunkach.

pokaż ofertę

Czy warto zainwestować w prywatny pakiet medyczny?

prywatny pakiet medycznyJakie są najbardziej cenione rozwiązania w ramach opieki medycznej? Z pewnością takie, które zapewniają łatwo dostępną i profesjonalną opiekę medyczną oraz nie wymagające wielomiesięcznego oczekiwania na wizytę lekarską. Obecnie takie standardy dostępne są jedynie w ramach prywatnej służby zdrowia, ale bez obaw – nie zuboży to zbytnio Twojego portfela. Pod pojęciem prywatnej opieki medycznej nie mówimy tu bowiem o niezorganizowanym bieganiu od specjalisty do specjalisty i opłacaniu każdej jednej wizyty. Mamy na myśli prywatny pakiet medyczny. Jeśli nie wiesz, co to takiego – najwyższa pora się dowiedzieć.

Prywatny pakiety medyczny to usystematyzowana opieka medyczna, która dostarcza najbardziej oczekiwanych przez pacjentów rozwiązań. Doskonale obrazuje to oferta S7 Healthcare, gdzie pacjent ma zapewniony dostęp do kilku abonamentów medycznych, których wyboru dokonuje w oparciu o zasobność portfela i realne zapotrzebowanie na świadczenia medyczne. A gdy już dokonasz wyboru – nie pozostaje nic innego, jak umówić się na wizytę. W tym celu wystarczy zadzwonić na całodobową infolinię, wybrać odpowiadający termin wizyty oraz zrealizować ją w jednej z ponad 1000 placówek w całej Polsce. Już teraz powinien wyłonić się całościowy obraz świadczeń medycznych realizowanych w S7 Healthcare – to niedrogie, wygodne i komfortowe rozwiązanie, które pacjent doceni szczególnie wtedy, gdy zacznie szwankować jego zdrowie. S7 to nie tylko prywatna opieka, ale również opieka medyczna dla firm.

Na koniec pozostaje najważniejsza kwestia – ile to wszystko kosztuje? Najtańszy prywatny pakiet medyczny kosztuje zaledwie kilkadziesiąt złotych miesięcznie. Ale to, że abonament jest tak tani nie oznacza, iż oferuje mały zakres usług. Zapewnia on bowiem nielimitowany dostęp do lekarza ogólnego i specjalistów, opiekę pielęgniarską oraz pakiet badań. To zawsze jest opłacalna opcja, bez względu na to, jaki abonament wybierzesz.