Zapomnij o problemach z dostępem do świadczeń medycznych, kolejkach, skierowaniach. Poznaj ofertę najlepszej opieki medycznej s7 Healthcare i zadbaj o swoje zdrowie w najlepszych warunkach.

pokaż ofertę

Jak wybrać najlepszy pakiet medyczny?

Jak wybrać najlepszy pakiet medycznyCoraz większa liczba pacjentów przekonuje się do uznanego na całym świecie rozwiązania, jakim są prywatne pakiety medyczne. Warto jednak poświęcić kilka chwil na dokonanie najlepszego wyboru – stanowi to przecie gwarancję doskonałej opieki medycznej i właściwej troski o zdrowie. Jak wybrać najlepszy abonament medyczny? Oto najważniejsze zasady, jakimi warto się kierować.

Zapewne pierwszą rzeczą, na jaką zwróci uwagę pacjent zainteresowany prywatnym abonamentem medycznym – jest jego cena. A ta powinna być jak najniższa, ale z zachowaniem odpowiedniego standardu świadczeń. W S7 Healthcare najtańszy abonament miesięczny to zaledwie kilkadziesiąt złotych, czyli o połowę mniej niż koszt jednej wizyty u specjalisty. A w pakiecie tym dostęp do specjalistów jest nielimitowany i nie wymaga skierowania.

Kolejną kluczową kwestią jest możliwość dopasowania pakietu do własnych potrzeb. Pacjent nie powinien być postawiony przed koniecznością wykupienia konkretnego pakietu – przecież każdy z nas ma inne wymagania wobec opieki medycznej; są tacy, którzy lekarza odwiedzają sporadycznie, podczas gdy inni odwiedzają gabinet lekarski regularne. W S7 Healthcare pacjent ma zatem do wyboru kilka zróżnicowanych pakietów. Zasada numer 3 – dobrze, gdy ubezpieczeniem można objąć także najbliższych. S7 Healthcare przewiduje opcję rodzinną dla każdego pakietu. Kolejna podpowiedź – zadbaj o wygodną realizację świadczeń medycznych – rejestrację telefoniczną i zero kolejek. I wreszcie – zwróć uwagę na liczbę placówek medycznych oferowanych przez ubezpieczyciela – S7 Healthcare ma ich ponad 1000. Warto również zwrócić uwagę na to, że w ofercie są także pakiety medyczne dla pracowników – jeżeli prowadzisz firmę, możesz zakupić je z dużym rabatem.