Zapomnij o problemach z dostępem do świadczeń medycznych, kolejkach, skierowaniach. Poznaj ofertę najlepszej opieki medycznej s7 Healthcare i zadbaj o swoje zdrowie w najlepszych warunkach.

pokaż ofertę

Korzystanie z abonamentu medycznego

Korzystanie z abonamentu medycznegoAbonamenty medyczne to obecnie najkorzystniejsza opcja opieki medycznej. Zapewniają bezproblemowy dostęp do tych świadczeń medycznych, na które trudno liczyć w ramach publicznej opieki zdrowotnej. Jak w praktyce wygląda takie rozwiązanie? Oto krótkie wyjaśnienie, jak wygląda korzystanie z abonamentu medycznego krok po kroku.

Zacznij od dokładnego porównania ofert ubezpieczycieli i wybierz taki pakiet medyczny, który stanowi idealny kompromis między ceną a Twoim zapotrzebowaniem na świadczenia medyczne. Nie warto zatem wybierać bardzo taniego pakietu, który oferuje naprawdę niewiele; a z drugiej strony – po co Ci drogi i bardzo rozbudowany pakiet świadczeń medycznych, jeśli tylko okazyjnie korzystasz z wizyt lekarskich. W S7 Healthcare masz do wyboru kilka pakietów o zróżnicowanej cenie i zakresie świadczeń – sam decydujesz, za co płacisz.

Kolejny krok to realizacja świadczeń medycznych – pacjenci lubią proste i wygodne procedury. W S7 Healthcare rejestracja odbywa się telefonicznie, zatem nie ma potrzeby stania w kolejkach. Po prostu dzwonisz na całodobową infolinię i przedstawiasz, jakim świadczeniem w ramach wybranego przez Ciebie pakietu jesteś zainteresowany. I nie potrzebujesz skierowań do specjalisty! A czas oczekiwania na wizytę to zaledwie ułamek tego, czego spodziewać można się po publicznej służbie zdrowia. Jeden dzień do lekarza ogólnego i maksymalnie pięć dni do specjalisty – to imponujący wynik. Po ustaleniu dogodnego dla Ciebie terminu po prostu

Jak widać, korzystanie z abonamentu medycznego jest dziecinnie proste – i naprawdę tanie. Najtańszy pakiet w S7 Healthcare to zaledwie kilkadziesiąt złotych, a korzyści z jego posiadania są nie do przecenienia. Warto zatem pomyśleć o tak korzystnym rozwiązaniu i na zawsze zapomnieć o problemach z opieką zdrowotną.