Zapomnij o problemach z dostępem do świadczeń medycznych, kolejkach, skierowaniach. Poznaj ofertę najlepszej opieki medycznej s7 Healthcare i zadbaj o swoje zdrowie w najlepszych warunkach.

pokaż ofertę

Pakiety medyczne dla klientów indywidualnych

Pakiety medyczne dla klientów indywidualnychWybór odpowiedniej opieki medycznej to jedna z najważniejszych decyzji – rzutuje wszak na nasze zdrowie. Coraz więcej pacjentów jest niezadowolonych z publicznej służby zdrowia, poszukuje zatem alternatywy dla kolejek i wielomiesięcznych terminów do specjalistów. Jeśli należysz do grona takich niezadowolonych pacjentów – nie musisz już szukać. Rozwiązanie jest w zasięgu ręki – to pakiety medyczne dla klientów indywidualnych oferowane przez S7 Healthcare.

Abonamenty medyczne to rozwiązanie obecne na rynku świadczeń medycznych od jakiegoś czasu, jednak dopiero kilka ostatnich lat to rosnąca lawinowo popularność tego typu rozwiązań. Pacjenci coraz bardziej doceniają fakt, że za naprawdę niewielkie pieniądze mogą liczyć na świadczenia medyczne najwyższej jakości. W S7 Healthcare pacjenci mogą wybierać spośród kilku ciekawych pakietów, które oferują bardzo zróżnicowany zakres świadczeń, jednak jedną cechę mają wspólną – atrakcyjny koszt. Najtańszy abonament to kilkadziesiąt złotych miesięcznie, a oferuje on nielimitowany dostęp do lekarza ogólnego i specjalistów oraz opieki pielęgniarskiej. Jeśli wymagasz więcej – zainwestuj w droższy pakiet, oferujący bardzo szeroki zakres świadczeń, z całodobowymi wizytami domowymi, szczepieniami ochronnymi czy testami alergicznymi.

Nielimitowany dostęp do wielu świadczeń medycznych w bardzo korzystnej cenie to nie wszystko, na co możesz liczyć w S7 Healthcare. Pacjent znajdzie to szereg innych udogodnień – możliwość rejestracji telefonicznej, bardzo szybki dostęp do specjalistów (bez skierowań) oraz zero kolejek. Wszystkie pakiety medyczne dla klientów indywidualnych realizowane są w ponad 1000 placówek medycznych w całym kraju. Co więcej – pacjent nie jest stawiany przed koniecznością wykupienia konkretnego pakietu, a sam może dokonać wyboru kierując się zasobnością portfela czy zapotrzebowaniem na kompleksowe świadczenia medyczne. Pacjent w centrum zainteresowania – tak powinna być skonstruowana idealna opieka zdrowotna. Znajdziesz ją w S7 Healthcare.