Zapomnij o problemach z dostępem do świadczeń medycznych, kolejkach, skierowaniach. Poznaj ofertę najlepszej opieki medycznej s7 Healthcare i zadbaj o swoje zdrowie w najlepszych warunkach.

pokaż ofertę

Prywatne pakiety medyczne – luksus czy standard?

Prywatne pakiety medycznePrywatna opieka medyczna to uznany na całym świecie sposób rozwiązania problemów publicznej służby zdrowia. W Polsce prywatna służba zdrowia wielu osobom kojarzy się z drogimi wizytami u specjalisty, za które należy zapłacić każdorazowo ponad sto złotych. Pora rozprawić się z takim błędnym wyobrażeniem o prywatnej opiece medycznej. Jest bowiem dostępne bardziej ekonomiczne i kompleksowe rozwiązanie – to prywatne pakiety medyczne. One także nie powinny być kojarzonej jako luksusowa usługa tylko dla zamożnych – to rozwiązanie naprawdę dla każdego.

W S7 Healthcare zadbano o  to, by każdy pacjent miał poczucie doskonałej opieki medycznej za naprawdę niewielką cenę. Do wyboru pozostaje kilka starannie skomponowanych pakietów, które różnią się zakresem oferowanych świadczeń medycznych. Prywatne pakiety medyczne dla firm dają możliwość dopasowania odpowiedniego pakietu do stanu swoich finansów oraz stanu zdrowia i zapotrzebowania na świadczenia medyczna. Czyli w kilku słowach – płacisz tylko za to, z czego w rzeczywistości korzystasz. Ale ile to wszystko kosztuje? I tu zaskoczenie – najtańszy pakiet to zaledwie kilkadziesiąt złotych, a oferuje on nielimitowany dostęp do wizyt lekarskich (także u specjalistów), opieki pielęgniarskiej i pakietu badań. Łatwo policzyć, że wystarczyłoby odwiedzić specjalistę zaledwie kilka razy w roku, aby zwrócił się koszt abonamentu w tym okresie czasu. A droższe pakiety to znacznie szersza oferta.

Dla każdego pacjenta profesjonalna opieka medyczna powinna być standardem – ponad 1000 placówek medycznych w całym kraju, minimalny czas oczekiwania na wizytę u specjalisty (rzędu kilku dni) oraz rejestracja telefoniczna i zero kolejek – tak  S7 Healthcare te standardy realizuje. Pozwól sobie zatem na profesjonalną opiekę medyczną i oddal od siebie obawy o chorobie, kolejkach, utrudnionym dostępie do lekarzy i badań.